BİLGİ VE SİPARİŞ HATTI:

Lebron Saç Renklendirici Şampuan Hakkında

Lebron® RENKLENDİRİCİ SAÇ ŞAMPUANI

Lebron® 5-10 dakikalık uygulama süresi ile ilk kullanımda beyazlarınızdan kurtulmanızı sağlayan, isterseniz kısa sürede saç renginizi değiştirmenizi kolaylaştıran ginseng özlü saç bakım ürünüdür.

Lebron® Renklendirici saç şampuanı uygulaması zor ve saça yapay görünüm veren bir saç boyası değildir. Kullanım esnasında cilde zarar vermez. Leke bırakmaz. Ginseng katkısı sayesinde Saçlarınızı korur ve güçlendirir,dökülmesini önler. Saçlarınıza yeniden hayat kazandırır. Dolgun görünüm verir. Lebron® ile saç boyalarının olumsuz etkilerinden saçlarınızı korumuş olursunuz.

Lebron® Renklendirici Saç şampuanının kullanımı son derece kolaydır. Sadece 30 günde bir tekrarlayarak beyaz görünümlü saçlarınız eski doğal rengine kavuşacak ve boyanmış görüntüsü vermeyecektir.

Lebron® renklendirici saç şampuanı pratik kullanımı sayesinde bay ve bayanlar tarafından tercih edilen, saç rengi yenilemenin vazgeçilmez ürünüdür. Dünyada binlerce bay ve bayan tarafından daha genç görünmek ve daha genç hissetmek amacıyla kullanılan saç bakım ürünüdür.

Lebron® renklendirici saç şampuanı zengin renk seçeneği sayesinde sadece siyah saçlı olanlar değil herkesin beyazlarından kurtulması, dip boyası derdini ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlandı.

LEBRON® %100 GÜVENLİDİR

Lebron® Renklendirici saç şampuanı amonyak, kurşun, civa, arsenik, kadmiyum ağır metalleri içermez. Dünyanın sayılı Laboratuvarlarından olan SGS ‘den alınmış GMP (GOOD MANUFACTURING PRACTICE) belgelidir. Bu belge iyi imalat uygulama belgesi olup dünyanın her yerinde geçerlidir.

Ürünümüz Bilim Laboratuvarı’nda ağır metal analizine tabi tutulmuş olup ağır metal içermediği belgelenmiştir.

Kozmetik ürünlerinde üretici veya ithalatçı firmaların hazırlamak zorunda oldukları ÜRÜN GÜVENLİK BİLGİ DOSYASI ( MSDS – material safety data sheet) her bir renk için ayrı ayrı hazırlanmış ve Sağlık bakanlığına sunulmuştur. Bu dosyada bulunması gereken mikrobiyolojik , dermatolojik ve stabilite testleri ve analizlerinin tamamı yapılmış ve insan sağlığına zararlı herhangi bir bulguya rastlanmamıştır. Hamile bayanların da kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

UYGULAMA VE KULLANIM SÜRESİ

Lebron® Renklendirici Saç şampuanının uygulama süresi oldukça kısadır. Siyah renk için 5 dakika , diğer renkler için 10 dakikalık uygulama süresi yeterlidir. 4 haftaya kadar etkili bir kalıcılık için ilave 5 dakikalık bir uygulama tavsiye edilir.

LEBRON®’UN SAÇ BOYASINDAN FARKLARI

Lebron bir renklendirici şampuandır. Saç boyası değildir. Sadece kullanım alanı aynıdır. Saç boyasından en önemli farkı bileşenleridir. Amonyak ve hiçbir ağır metal (kurşun, cıva, arsenik kadmiyum vb).içermez. Ginseng katkısı sayesinde saçlarınızı korur ve güçlendirir. Saçı yüzeysel olarak boyamaz. Tamamına nüfuz eder. Böylelikle saçlarınızın hava almasını sağlar. Anti-aging özellikli bir üründür. Peeling özelliği yaparak ölü hücreleri saç derisinden atar. Böylece hücrelerde saç sağlığınızı destekleyerek, saç dökülmesini de önlemeye yardımcı olur.

Uygulama süresi olarak saç boyasından farklıdır. Saç boyası kullanımı uzun süreli ve zahmetli bir iştir. Bekleme ile birlikte yaklaşık 40 ila 60 dakika arasında sürer. Kişinin kendi saçını boyaması oldukça zordur. Yardıma ihtiyaç duyulur. Lebron‘u saçlarınızı yıkar gibi uygularsınız ve uygulama süresi oldukça kısadır.

KULLANIM ŞEKLİ

Ürünler sayfamızda her ürünün kullanma talimatı açıklanmıştır.

NEREDEN SATIN ALABİLİRİM?

Lebron® Renklendirici Saç Şampuanı’nı satın almak için tıklayın

 

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerde tanıtım ve Sağlık Beyanı İle İlgili Önemli Uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı:

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Şirketimizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; şirketimizden satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Sattığımız ürünlerin ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza danışınız. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi 09:00-18:00 saatleti arasında hizmet vermektedir. Ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?